تمامی خریداران فروشگاه thermostat.ir  در قبال خرید خود، فاکتور  دریافت می کنند که در حقیقت سند و تضمین کننده حقوق و منافع منحصر بفرد مصرف کنندگان فروشگاه thermostat.ir  پس از خرید می باشد .

 

مشتریان thermostat.ir برای اولین بار در کشور  بر خلاف تضمین های معمول که معمولا توسط فروشنده به خریدار داده می شود از مزایای دیگری هم برخوردار هستند  که در برگیرنده حقوق مشتری در تمام مراحل قبل از خرید، هنگام خرید و بالطبع پس از آن است.  گارانتی thermostat.ir  در سه طرح طلایی ، نقره ای و بدون گارانتی که هر یک دارای مزایایی خاص برای مشتری هستند می باشد .

  • گارانتی طلایی :
    گارانتی طلایی شامل تعویض بی قید و شرط کالا در طی زمان گارانتی می باشد.

استعلام از طریق سریال مربوطه در پشت محصول

  • گارانتی نقره ای :
    گارانتی نقره ای شامل تعمیر قطعه یا تعویض قطعه تحت شرایط شرکت وارد کننده می باشد که در مورد هر کالا متفاوت می باشد و بخش گارانتی مربوط به به هر محصول با شفافیت کامل توضیح داده می شود. ( کلیه امور با نظارت فروشگاه thermostat.ir انجام می شود ، و شرکت تولید کننده یا وارد کننده کالا طی قراردادهای منعقد شده موظف به رعایت کامل و اجرای تعهد نامه خود می باشد)
  • بدون گارانتی :
    این دسته از کالا ها دارای گارانتی نمی باشند

 

برخورداری از  تخفیف های ویژه دوره ای و فصلی ، قیمت ها و پروموشنهای خاص ارائه شده توسط تامین کننده به صورت مستقیم ، گارانتی تعویض فوری برخی محصولات و برندها، ارسال خبرنامه ها و کاتالوگهای تامین کنندگان، اطلاع رسانی در مورد کالاها و محصولات جدید و دعوت خاص جهت بازدید از نمایشگاه ها و نیز شرکت در جشنها و سمینارها، شرکت در قرعه کشی های دوره ای به تناسب خرید و دهها امتیاز دیگر به دارندگان محصولات اراوئه شده توسط thermostat.ir

در صورت عضویت در سایت که به سادگی برای هریک از مصرف کنندگان محترم با مراجعه فروشگاه آنلاین در سایت وجود دارد ، از تمامی حقوق ام از فاکتور رسمی ، مشاهده سوابق خرید ، سریال کالای خریداری شده ، مدت زمان باقی مانده گارانتی ، خدمات نرم افزاری و ... برخوردار خواهند بود.

 


021-77684159
0938-2341331
info@thermostat.ir
گارانتی را از ما بخواهید !
کلیه کالاهای دارای گارنتی Thermostat.ir دارای سریال و هولوگرام اصلی می باشند.